О нас

Компанія «Асистанс-Сервіс» успішно зарекомендувала себе на ринку асистанських послуг.

«Асистанс-Сервіс» - це Контакт-Центр, який працює щодня в режимі 365 днів на рік, 24/7. Одним з напрямів компанії є реалізація програми Global Auto Card для власників автомобілів - це пакет інформаційних та організаційних послуг, що забезпечують підтримку і практичну допомогу в складних ситуаціях, які можуть виникнути в дорозі.Карта Global Auto Card (GAC) - супутник на кожен день, адже вона також дає право на отримання привілеїв та бонусів від Партнерів програми. Безперечно, клієнти отримують переваги за програмою Global Auto Card:

  • цілодобовий доступ до Контакт-центру;
  • вирішення багатьох проблем всього лише одним дзвінком;
  • допомога надається в будь-якій точці України:
  • знижки і бонуси від Партнерів програми.

При цьому, в якості подарунка, в новому проекті Global Auto Card, компанія «Асистанс-Сервіс» пропонує послугу Консьєрж-Сервіс 24/7 всім автовласникам. На даний час «Асистанс-Сервіс» продовжує зберігати стабільне лідерство на ринку надання асистанських та технічних послуг, постійно покращуючи їх якість.

Послуги за програмою Global Auto Card надає ТОВ «Асистанс-Сервіс». Термін дії асистанських послуг - 1 рік з дати активації. Територія обслуговування – Україна (крім окупованих територій).

Для отримання послуг в рамках програми, з питань підтримки, відновлення і придбання карт GAC звертайтеся до Контакт-Центру Асистанс-сервіс.